Promocja! Do dnia 30.04.2023 Cena kursu 3000 zł

O nas 

Darcross Szkoła Jazdy Wilanów i Konstancin-Jeziorna

 

Od 1998 roku szkolimy naszych kursantów na najlepszych kierowców. Szkoła jazdy Darcross powstała z ogromnej pasji do bezpiecznej i profesjonalnej jazdy pojazdami z kategorii B. Nasz zespół tworzą nieprzypadkowe osoby, a doświadczeni szkoleniowcy, dla których dobro kursantów jest najważniejsze!

Wierzymy, że każdy może nauczyć się jazdy samochodem, ale są osoby, które potrzebują do tego więcej czasu. Cierpliwość i wyrozumiałość to ogromne atuty naszych szkoleniowców. Cenimy sobie naukę w przyjemnej, swobodnej atmosferze, w której wiedza i umiejętności nabywane są naturalnie bez jakiejkolwiek presji.

 

Nasze cele budowane są z korzyścią dla kursantów

Jako ośrodek szkolenia kierowców stawiamy przed sobą istotne cele, dzięki którym zdawalność w naszej szkole wyróżnia się imponującymi wynikami. Po naszym kursie:

 

poznasz przepisy ruchu drogowego,

Nauczysz się poprawnych technik jazdy

Zdobędziesz podstawowe wiadomości z zakresu obsługi samochodu,

Będziesz wyróżniał się wysoką kulturą zachowania na drodze,

instynktownie udzielisz pomocy w razie wypadku,

Poczujesz się pewnie za kierownicą

Mamy wszystko, czego potrzebujesz!

U nas nie znajdziesz starych, nieużytecznych samochodów! Szkolimy przyszłych kierowców na nowych Hyundai i20 — modelach, na których zdaje się egzaminy państwowe kategorii B.  Darcross to nie tylko siedem nowoczesnych Hyundai, ale również profesjonalne sale wykładowe wyposażone w niezbędne pomoce dydaktyczne oraz komputery z testami, które odpowiadają wymaganiom egzaminacyjnym. Niedaleko naszego ośrodka w Wilanowie znajduje się plac manewrowy, na którym kursanci z powodzeniem udoskonalają technikę jazdy samochodem. To przestrzeń wymiarowa, przestronna i oświetlona — idealna do przygotowania na egzamin końcowy.

Ponad 7 000 zadowolonych kursantów to liczba, która motywuje nas do dalszego działania. Dołączysz do usatysfakcjonowanych kursantów Darcross?